...:::FoRuM TuRK:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::FoRuM TuRK:::...

Türkiye'nin Yeni Paylasim Platformu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  Giriş yap  

AZRAİL VE KADIN

4 posters
YazarMesaj
niko
Er
Er
niko

AZRAİL VE KADIN Empty
MesajKonu: AZRAİL VE KADIN   AZRAİL VE KADIN Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 8:11 pm

kadının biri 46 yaşındayken kalp krizi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor. Ameliyat masasındayken, ölüme yakın birden bir hayal görüyor. Azraili görüyor ve soruyor: "Benim saatim geldi mi?"
Azrail cevap veriyor: "hayır senin daha 43 sene 2 ay vade 8 günün var."
Kadın narkozdan uyandığında estetik yaptırmaya karar veriyor. Yüzünü gerdirttiriyor, dudaklarını doldurtturuyor vede göğüslerini düzelttiriyor. Kısacası: "Yeniden doğmuş gibi" oluyo. Daha uzun bir süre yaşayacağını bildiği için şimdi o kadar ameliyatın değdiğini düşünüyor. Son ameliyattan sonra hastaneden tamamen yeni bir insan gibi çıkıyor. Tam karşıdan karşıya geçiyorki ambulans çarpıyor kadına. Ölüyor tabi. Cenette Azraile soruyor:"40 seneden daha fazla yaşayacağımı sanıyordum! Neden o zaman bana o ambulansın çarpmasını sağlayıp beni öldürttün?"
Azrail cevap veriyor: "Kız ben seni tanıyamadım........"
Admin
Admin
Admin

AZRAİL VE KADIN Empty
MesajKonu: Geri: AZRAİL VE KADIN   AZRAİL VE KADIN Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 8:19 pm

emeğe saygı
niko
Er
Er
niko

AZRAİL VE KADIN Empty
MesajKonu: Geri: AZRAİL VE KADIN   AZRAİL VE KADIN Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 8:33 pm

allah allah koraydan başka okuyan olmadı galiba hadi herkezin okulup katılmasını bekliyorum yoksa hepinize isyan ederim ızdırap olurum:D:D:D
burak
Çavuş
Çavuş
burak

AZRAİL VE KADIN Empty
MesajKonu: Geri: AZRAİL VE KADIN   AZRAİL VE KADIN Icon_minitimePaz Haz. 10, 2007 11:44 am

Emeğe sağlık Komik ;D
birk
Er
Er
birk

AZRAİL VE KADIN Empty
MesajKonu: Geri: AZRAİL VE KADIN   AZRAİL VE KADIN Icon_minitimePaz Haz. 10, 2007 2:05 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

AZRAİL VE KADIN
1 sayfadaki 1 sayfası