...:::FoRuM TuRK:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::FoRuM TuRK:::...

Türkiye'nin Yeni Paylasim Platformu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  Giriş yap  

HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK Empty
MesajKonu: HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK   HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 1:54 pm

XP, bir program kilitlenecek olursa, NT’den tanıdığımız Dr. Watson hata raporcusunu otomatik olarak çalıştırır. Ancak bu araç önceki versiyonundan farklı olarak her seferinde hafızanın bir kopyasını da Microsoft’a göndermek istiyor...
İpucu : "Başlat/Denetim Masası" penceresinde , "Performans ve Bakım" bağlantı altında bulunan "sistem" üzerine tıklayın. Ekran gelen pencere üzerinde bulunan "Hata bildirimini devre dışı bırak" seçeneğini işaretleyin ve "Önemli hata oluştuğunda bana bildir" seçeneğindeki işareti kaldırın...
burak
Çavuş
Çavuş
burak

HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK Empty
MesajKonu: Geri: HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK   HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 9:37 am

Emeğe Saygı

HATA BİLDİRİMİNİ ENGELLEMEK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-