...:::FoRuM TuRK:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::FoRuM TuRK:::...

Türkiye'nin Yeni Paylasim Platformu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  Giriş yap  

SAKIN DALGA GEÇMEY

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

SAKIN DALGA GEÇMEY Empty
MesajKonu: SAKIN DALGA GEÇMEY   SAKIN DALGA GEÇMEY Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 3:47 pm

ben bigün arkadaşıma gitmiştim aç olduğumuz için dışardan bişeyler ısmarladık.arkadaşımın evide küçük ama ufak bi merdivenle yukarı kata çıkılıyo yukarı katta çamaşır odası var sonra ısmarladığımız tostlar geldi ve biz yedikten sonra birbirimizi korkutmak için korkunç hikayeler anlatmaya başladık bi yandan korkup bi yandanda dalga geçiyoduk.işte ne olduysa ondan sonra oldu oturduğumuz odanın tam karşısında mutfak vardı ben birden mutfakta bi yüz gördüm ama çok korkunçtu sonra dilana gösterdim ama o göremedi benimle dalga geçmeye başladı sen baya etkisinde kaldın diye sonra dışarı şeker falan almak için çıktık evden en son ben çıktım ve çıkarken o yüzü tekrar gördüm ve kapıyı hemen kapattım. daha sonra eve dönmek için merdivenleri çıkarken dilan benden hızlı çıkmıştı ve ben tek başıma çıkıyodum bi anda tüm ışıklar söndü ve zifiri bir karanlık oldu o yüz tekrar göründü ve bana doğru geliyodu sonra ben dua etmeye başladım ve birden ışıklar yandı arkadaşım ben yaktım dedi.sonra eve çıktık ve hikaye anlatmaya devam ettik sonra dilan birden bembeyaz oldu ve bana dönüp sende gördünmü dedi bende neyi dedim ve aynı anda o yüzü gördük çığlık attık sonra kendimizi dışarı attık ben daha sonra eve gittim arkadaşımda annesinin işyerine gitti ama ikimizde hala etkisindeyiz

SAKIN DALGA GEÇMEY
1 sayfadaki 1 sayfası